KURUMSAL

Öztem Komatsu İş makinalarıÖztem Makina, 2000 yılında Temsa İş Makinalarında servis departmanında çalışan 2 arkadaş tarafından kurulmuştur. Bir yıl sonra Denizli’ye ve 2006 yılında da Muğla’ya servis açıldı. Şimdi Ege bölgesinde 3 merkezden, 13 adet gezici araç, 35 personelle hizmet vermekteyiz. Halen komatsu markasının yanında yine Temsa İş Makinaları firmasının distrübütörlüğünü yaptığı Pramac marka jeneratör ve Dieci marka teleskopik yükleyiciler içinde servis hizmeti vermekteyiz. Prensipli dürüst ve yenilikçi yapımızla gelecek yıllara emin adımlarla ilerlemekteyiz.

MİSYONUMUZ
Kaliteli,dürüst ve her açıdan müşterilerimize uygun bir servis ağı kurarak yine kaliteli ve orijinal ürün stoğumuzla hizmet vermektir.

VİZYONUMUZ
Servis hizmetlerimizi gerek temsa global gerekse bizim vereceğimiz eğitimler ve teknolojinin katkısıyla ulaşılabilecek en ileri noktaya taşımak.daha hızlı daha güçlü bir servis hizmeti sunmak. Satış sonrası hizmetin önemini hem müşterimize hem de sektördeki tüm çalışanlara hissetirmek. Çağdaş bir yapı ile kurumsallaşmış firmalara hizmet vererek onların ulaştığı noktayı yakalamak.

GALERİ